אנטליה


travelworld.co.il
דף הבית => דף בתי מלון => בתי מלון באנטליה


חיפוש בית מלון באנטליה
» תאריך
 
» מס' לילות
» מס' נוסעים
בתי מלון באנטליה,Alem Regency Apart  and  Hotel
מלונות באנטליה
Alem Regency Apart and Hotel
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Ring Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Ring Hotel Antalya
צלצל מלון ממוקם במרכז של עיר של אנטליה ומלון בעל שרותים טובים : מיזוג אויר, טלוויזיה, טלוויזיה של לוויין, במשכן רדיו של סרט, טלפון של חוגה ישיר, מיני בר, שובל אוטומטי מתקשר
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Olbia Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Olbia Hotel Antalya
קבלת פנים לרוב תחום אקזוטי של אנטליה, קוניאאלטי. מלון ולביה מציע לך סיפוק מלא וחופשות נוחות.שלושה המלון של הכוכבים ליד החוף ומציעים לך הכל אתה צריך בשביל להרגע חופשות.יש ספא של בריאות ועוסה מרכז בשרות שלך. המלון ממוקם על הקוניאאלט? דרך של חוף בדרך לקאמאר, ובעלת גן, בריכת שחיה ומצפים לחוף הציבורי והים תיכוניים, עם המטילים טווח של הר של השור ברקע.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Nur Hotel and Apartments
מלונות באנטליה
Nur Hotel and Apartments
ידידותי קטן קרוב לוודאי המילים הכי טובות לתאר את המלון של נ.א.ר. ודירות. זה טוב מריץ תסביך מדבר לכל אחד ממקשר ומשפחות לקבוצות של ידידים, עם המיקום המרכזי שלו בעיירה היפה של קאלקאן עושה לו בסיס גדול לכל חופשה. הדגש באופן מוחלט בלחברת במלון הזה של ריצה של המשפחה, עם הטרקלין של הטלויזיה הנוח ובאר של בריכה נעים עיצב לעשות לך מרגיש בבית ומערבב עם אורחים אחרים. עם רקע הררי בכיוון אחד ונוף לעבר הים באחרים, המלון של נ.א.ר. ודירות נהנה ממסגרת יפה שפשוט נכונה לאווירה ה שלו. למעון של תכונה בכמעט חלק אידילי של תורכיה, זה מקום טוב להתחיל.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Lara Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Lara Hotel Antalya
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Green Beyza Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Green Beyza Hotel Antalya
הבאיזה הירוק נחמד 3 כוכבים נמצא על קו החוף היפה של לארה. כל החדרים בעלי נוף של ים ופשוט, אבל יפה קישטו. האווירה המקבלת והטרסה של השמש היפה מעל הסלעים יעשו את החופשות שלך מאוד נוחים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Blue Garden Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Blue Garden Hotel Antalya
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Kemer Resort Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Kemer Resort Hotel Antalya
מלון של אתר נופש של קאמאר ממוקם בנקודה איפה הצלילה של הרים של השור לתוך ים התיכון הטורקיז היפה. זה מלון של חופשה מציע למיגוון עשיר של חמשה שרותים של כוכב.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Hotel Lunay
מלונות באנטליה
Hotel Lunay
אם אתה מבקר את אנטליה כפי שטיול של חופשה, טיול של עסק, או טיול תרבותי, מלון לאנאי מציע לך נעים נוח נשאר. בגלל הסביבה היפה של המלון, יש לך סיכוי להרגע ובורח הלחץ היומי. לאורחים פעילים, המלון יכול להיות נקודת התחלה לפעילויות ויומי טיול.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Resort Dedeman Hotel Antalya
מלונות באנטליה
Resort Dedeman Hotel Antalya
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Sheraton Voyager Antalya Hotel, Resort  and  SPA
מלונות באנטליה
Sheraton Voyager Antalya Hotel, Resort and SPA
הנוסע של שרתון העשיר, ממוקם בחוף של קוניאאלטי, מדלג את הים תיכוני והרים של שור. זה נהנה מכל תחכום של מלון של מרכז של העיר עדיין במסגרת של אתר הנופש נרגעת שהוסגרה על ידי גנים מקיפים ובריכה נחמדה. הצעות של נוסע של בוראים של חופשה של שרתון, ועידה נותנות ועסק נוסעים הסופי במעון של מותרות, בחירה של 8 מאובזר חדרים של פגישה בגדלים של ואריוס עם יכולת של אולם הריקודים גדולה אלגנטית של 700 אנשים להתאים לכל הזדמנות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Frankfurt Hotel
מלונות באנטליה
Frankfurt Hotel
מלון קרנקפורט ממוקםת במרכז ההיסטורי של העיירה הישנה של אנטליה קאלאיכי. הרגע בחצר המבודד של המלון, בריכת השחיה הבחוץ, הטרסה של השמש המרווחת והטרסה של הגג. מטרסה אחרת שאתה יכול להיות בעל נוף נפלאה לעיירה הישנה, ההרים של השור והים. החוף של העיר וגם פרק של עיר של חוף הים או הרחוב של הדקל רק חמש דקות הליכה הלאה. בדקל רחוב שיש לך אפשרויות של קניות רבים, גם ההיסטורי " שער של האדריאן " ממוקם שם.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Alp Pasa Boutique Hotel
מלונות באנטליה
Alp Pasa Boutique Hotel
הבנינים העיקריים של הא.ל.פ. מלון של פאסה מורכבים משל קונאק אמיתי בתים מתארכים מהמיד.18ט. ותשעה עשר מוקדם. מאה. המעונות האופנתיים המאפייניים האלה ט. מורכב סיגנון עותומני לסוחרים עשירים לקבל את האורחים שלהם. הקומפלקס לגמרי הוחזר נבנהמחדש עם גדול איכפת לפרט. החלק הראשון של הא.ל.פ. מלון של פאסה נפתח ב1995. החלק השני נגמר הסתיים של 1998. אדריכלים תורכיים ומעצבים של פנים אירופאיים יצרו אווירה של מסורת ואירוח שילב עם נוחיות. המלון הוחזר לסיגנון עותומני מקורי עם תיקרות של קישוט, אחים עתיקים, דלתות של עבודת-יד ומלתחות. הגן הנחמד של המלונות פעילים עם אבנים של מוזאיקה אמיתיות, היסטוריים טוב ונוצרים עם 2 חצרים. האווירה נותנת לך את התחושה של להיות אורח בארמון של שולטאנים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Mavi  and  Ani Pansiyon
מלונות באנטליה
Mavi and Ani Pansiyon
אורחים יקרים ; רצויים למאוי & פנסיון של א.נ.י. איפה אווירה של מוצעת לאורחים שלנו על ידי האירוח התורכי המסורתי. עצב וספק ליצור הכי מאוד נעים שלך נשאר בתוך סביבה היסטורית. היה החזר ב1993 ושפץ ב,2004 מאוי & א.נ.י. קטנים ופנסיון של מותרות שמציע לאורחים שלנו יפה קשט, חדרים נוחים, מסעדה מרווחת עם בישול תורכי.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Hotel Koblenz
מלונות באנטליה
Hotel Koblenz
מלון של קובלאנז ממוקם בקוניאאלטיבאיצ` באנטליה. המלון בעל יכולת של 100 מיטות ו40 חדרים, מציעים לאורחים נוחים נשארים. המלון 5 ק.מ.ס. לכאנטראם של אנטליה ו200 מטרים לחוף הים. עם זה מיקום בהרים של באידאגי וים התיכון המלון מציעים לאווירה נרגעת .
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Marina Residence Hotel
מלונות באנטליה
Marina Residence Hotel
זה זכות מיוחדת באופן יחיד הציעה ל" אורחים של מעון של המרינה " להיות בעל נוף מעל נמל של אנטליה מעל הדיקים הנבנית כמה 18 מאות לפני, מגיעה לנקודה אמורה דרך מדרגות מעץ " אורחים " במאות ישנה " ארמונות " מצפה למים הטורקיזים של הים תיכונית ופונה את הגב שלהם למאכאדאם סללה רחובות של עיר העתיקה. מעון של מרינה בא להדליק דרך החידוש של שלושה ארמונות שמקודם נבנו במשך ה1850. מקום מיוחד מאוד איפה משורת מתחת ל5 מככב תנאים של תכונה של המלון, פחית אחת מרגישה ב" ארמון " בית מתוק שהוקף על ידי באגונוילאס, קישט באמצעות בריכה מציעה לכל האספקטים של אקווריום ממוקמה במרכז של הגן בעל שונה " נקודות סלעיות ", מציעה לשרותים של מסעדה בחוץ שבתוך הבית, בארות, סאונות, מרכז של כושר הגופני, חדר של פגישה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Suite Laguna Hotel
מלונות באנטליה
Suite Laguna Hotel
סויטה מלון של לאגאנה הוא מלון של קטגוריה מיוחד נמצא בבאהכאלי, אנטליה, וליד תחום של קאלאיכי. המלון & בנפרד מלון מתקיים במרכז של אנטליה שגן עדן של חופשה של תורכיה. שפץ ב,2006 המאפיינים הזה של מלון של הדירה גן נעים ובסך הכל 7 רצפות עם 64 דירות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Kaleici Pera Palace Hotel
מלונות באנטליה
Kaleici Pera Palace Hotel
אתר בקאלאי? אני, החלק ההיסטורי של אנטליה, מלון של ארמון של פארה מציע לאווירה אמיתית היסטורית יחידה בתוך סוגרת טווח של שניהם החוף והעיר. במלון שלנו עם אווירה של אאטאניך, בתוך קאלאי היסטורי? אני, אתה יכול לשלם חופשה מענגת, מתנסה בנוסטאלגי של העבר והנוחיות של המתנה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Dogan Hotel
מלונות באנטליה
Dogan Hotel
מלון דוגאן מורכב משל שלושה באופן מואר שיפץ בתים היסטוריים ממש קרוב לנמל של אנטליה ישנה. אחד הגימלאות הכי ישנות בקאלאי? אני מחוז, זה לאחרונה עבר שלם מעדכן להפוך למלון אטרקטיבי נוח. המלון מציע לבריכת שחיה נחמדה, הבריכה של הילדים וגיגית של ג`אטאד. ההתבלטות העיקרית היא הגן ; מאופללת, סגרה נווה מדבר שנשלט על ידי אשד של מים מתיזים ומלא הריח של עצים כתומים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Özmen Pension
מלונות באנטליה
Özmen Pension
הפנסיון של וזמאן תכונה מקבלת משקר/שוכבת באנטליה, מקום מפורסם דרך החוף התורכי הדרומי. העיר מתהללת ירושה תרבותית היסטורית עמוקה והרבה מניחה שווה להיות נראית. הפנסיון היא עקרון נקודת התחלה לחקור את אנטליה וסביבה שלו, מטייל בסביבות החורבות העתיקות של עבר כיויליסאטיונס. הפנסיון של ריצה של המשפחה מקבלת את האורחים שלו בסביבה נוחה חמה, מציעה נחמדה וחדרים שמצויידים לגמרי, וגם שרותים מהנים אחרים, כמו אינטרנט כ.א.פ.?, מסעדה, טרסה של גג פנורמית, פרק של מכונית פרטי חינם, וגם צוות ידידותי תמיד חש לעזרה שלך לתת לך שימושי מייעץ באיך להשיג את הכי טוב מהחופשות שלך!
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Club Hotel Delfin
מלונות באנטליה
Club Hotel Delfin
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Kaleici Pansiyon
מלונות באנטליה
Kaleici Pansiyon
הפנסיון שלנו ממוקםת בעיר העתיקה של אנטליה ; אחד העולם רוב ביקרה ומקומות אטרקטיביים איפה אתה יכול לראות את הסימנים העתיקים של רומאי ביזנטיני ויווני ותקופות של סאלג`אק.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Tigris Hotel
מלונות באנטליה
Tigris Hotel
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Riviera Suite Hotel
מלונות באנטליה
Riviera Suite Hotel
אתר בחוף של קוניאאלטי באנטליה, זה כל מלון של סויטה מספק כל הנוחיויות של בית. עם 34 סויטות צעירות ( 95 מ.². ) ו2 סויטות של מלך ( 140 מ.². ), כאן אתה יכול גם להנות מבריכת שחיה ( עם בריכה של ילדים נפרדים ), ביחד עם באר של בריכה, באר של חטיף ושניהם שבתוך הבית ומסעדות בחוץ. בידור, כולל חי מוסיקה, הוא לעיתים קרובות בהצעה. ליותר פעיל, אתה יכול להוביל לחוף וניסיון כמה מהפעילויות של ספורט של המים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון באנטליה,Hotel Oscar
מלונות באנטליה
Hotel Oscar
מלון של אוסקר נוח רוגע ונרגע מניח להשאר באנטליה. המלון הוא מלון של קטגוריה מיוחד וממוקם במרכז של העיר. במלון, יש 40 חדרים. המלון הוא קובע בעיר העתיקה ההיסטורית של קאלאיכי ומציע לבריכת שחיה גדולה והילדים מצרפים, הקיפו על ידי גן של עץ כתום יפה. יש מסעדה בחוץ וחוסמת עם מנגל. בנוסף לזה, יש גם מסעדה שבתוך הבית ובאר גדול.
הזמנת בית מלון
 
יעדים ראשיים
ארצות הברית
אירופה
אסיה
 
אירופה
פריז
בתי מלון בפריז
לונדון
בתי מלון בלונדון
ברלין
בתי מלון בברלין
אתונה
בתי מלון באתונה
רומא
בתי מלון ברומא
פראג
בתי מלון בפראג
בודפשט
בתי מלון בבודפשט
מדריד
בתי מלון במדריד
פירנצה
בתי מלון בפירנצה
וונציה
בתי מלון בוונציה
וינה
בתי מלון בוינה
אמסטרדם
בתי מלון באמסטרדם
ברצלונה
בתי מלון בברצלונה
לובליאנה
בתי מלון בלובליאנה
מינכן
בתי מלון במינכן
פרנקפורט
בתי מלון בפרנקפורטהמידע המוצג בדף זה הוא להתרשמותכם בלבד, אין להסיק מכך עובדות והנחות ולבצע הזמנות בהסתמך על מידע זה. על מנת לקבל מידע עדכני לצורכי ביצוע הזמנה, יש להגיע לדף ההזמנה ולקרוא את התנאים המעודכנים. כמו כן, חל איסור על העתקה או שיכפול המידע ללא רשות במפורש מבעלי האתר בכתב. המידע הרשום בדף זה ותיאור בתי המלון הינו שייך ל TRAVELWORLD.co.il בלבד ואין זכות להשתמש או לשכפל ללא אישור.