וינה


travelworld.co.il
דף הבית => דף בתי מלון => בתי מלון בוינה


חיפוש בית מלון בוינה
» תאריך
 
» מס' לילות
» מס' נוסעים
בתי מלון בוינה,Pension Madara
מלונות בוינה
Pension Madara
פנסיון מאדארה, מציעה לך חדרים נקיים למחיר טוב. חדרים הם עם מקלחת ושרותים, שרות מאוד ידידותי, ממוקם ישירות בלב של העיר, ובמרחק הליכה של רק כמה דקות מהרחוב קתדרלה של סטאפאן. המלון ליד אמצעי תחבורה הציבוריים הכי טובים. זמני כניסה לבית המלון במ14.00 עד ש22.00 !!!
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Pension Mozart
מלונות בוינה
Pension Mozart
פנסיון מוצרט משותף עם כמעט 100 שנים של מסורת והוא ליד מניח שמענינת לתיירים, שבאים לוינה. מאז שהזמן של הרפורמות נעשות על ידי הקיסר יוסף ב,1797 זה היה בטאובאלדגאס המודרני. בהתחלה של המאה התשעה עשר טאובאלדגאס 15 היה ידוע כפי שבית הספר הכי ישן ב" ווינדמאהל ".
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Anno Hof Hotel Wien
מלונות בוינה
Anno Hof Hotel Wien
הא.נ.ו. מלון של ה.ו.פ. ממוקם במרכז. בסביבות המרכז של העיר וחצי דרך בין ס.צ.`.? ארמון של נבראן וגרינזינג. מלון שאתה תרגיש רצוי ואתה תרצה לחזור .
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Zipser Hotel
מלונות בוינה
Zipser Hotel
קבלת פנים למלון זיפסאר! המלון שלנו מיקום מרכזי והוא מעון אידיאלי לתיירים ואנשים של עסק הרוצים להנות מהיופי ורומנטיות של וינה. הצוות המקשיב שלנו ורמה גבוהה של שרות יתן לך הנבנהשל הידידותי ואווירה של ויאנאס שלך תשאר.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Lerner Pension
מלונות בוינה
Lerner Pension
פנסיון לארנאר ממוקם בלב המאוד של וינה מרכז של עיר של `.ס.. רחוב. קתדרלה של סטפנים, ציון הדרך של וינה, היא בבית הסמוך כמעט. האופרה של המדינה, מוזיאונים, הכיטיהאל, הארמון הקיסרי ורחובות של קניות כל בתוך הולכים מרחק. בסוף היום שלך אתה תמצא כל טוב לב של מסעדות, מסבאות, תאטרונים, קברטים, מועדוני לילה ובתי קפה בקרבת מקום. אתה תתחיל את היום שלך עם ארוחת בוקר של ויאנאס טעימה ואז הרבה לעשות בוינה, היינו נאהוב לעזור לך מוצא מה לראות ואיך להגיע לשם. אנחנו גם נהיה מוכנים לעזור לך קונה כרטיסים לתאטרונים או אופרה. טנדר חינם משרת לכל סיורים של סיור!!! כל כונכארטיקאץ ניתן להשיג!!!
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Das Triest Hotel
מלונות בוינה
Das Triest Hotel
ה72 חדרים דאס תלת וינה היא מלון של מותרות במרכז של העיר. עם הפתיחה של המלון ב,1995 וינה סוף סוף היתה בעלת המרכז שלו של מלון של החתיכה של הירך : קונטרסט חד לעיר אומנות של מאה מאוחר תשעה עשר ומקסימה אדריכלות של נאוואיא. תחנה של מאמן קודם על הדרך מוינה לטרייסטה, אדריכל של פנים אדון טאראנך השיפוץ של כונראן הפך את התכונה לתוך מודרני יחיד חמשה מלון של כוכב.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Best Western Premier Hotel Kaiserhof Wien
מלונות בוינה
Best Western Premier Hotel Kaiserhof Wien
מורכב ,1896 המלון האלגנטי הזה מאוד פופולרי בגלל המיקום המצוין שלו רק 5 דקות הליכה מהבית של אופרה של המדינה, הרינגסטרה? E והתחנה התת קרקעית. ממוקם ברחוב צדדי שקט, הקניות המפורסמות של טיילות של וינה הן בהישג יד נוח מהמלון. המלון בחום קישט חדרים שמציגים שילוב סימפתטי אופנתי של תור של האדריכלות של המאה ומדינה של הציוד הטכני של האומנות. בופט של ארוחת הבוקר הקיסרי הנהדר כולל עדינויות רבים ויין. הבאר של המלון היא נקודה נוחה בשביל לקרוא ספר או נהנה מכוס של יין. אורחים של קאיסארהוף יכולים להתעורר מחדש בתחום של הבריאות, עם סאונה, סאונה וחדר של כושר הגופני. חדרי הוועידה ממוקםים מעבר מהמלון : המקום האידיאלי לסמינרים. תכונה היא המשמעת הכי גבוהה של המלון. זה ניצח ל5 שנים רצופות – מלון הכי טוב מערבי ובכיר באירופה מרכזית וה` מציין פרס לתכונה ` מהמשרד של המדינה לעניינים כלכליים & עבודה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Hotel Capri
מלונות בוינה
Hotel Capri
המלון הזה, נמצא במרכז של העיר, הוא נקודת התחלה לכל הפעילויות בעיירה למיקום מצוין לתחבורה ציבורית. התחנה התת קרקעית של א.1., נאסטרויפלאטז, היא רק כמה מטרים הלאה מהמלון. המלון ידידותי נוח, מציע לאורחים שלו כל היתרונות של בית שמנוהל באופן פרטי,, כולל שרות יחיד ואווירה של משפחה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Thüringer Hof Hotel
מלונות בוינה
Thüringer Hof Hotel
ננבנהבתור של המאה הקודמת בסיגנון של שכבות ביניים ישן של המעון של ויאנאס ובאופן פרטי היה בעל מאז ש1971. ב1985 הקומפלקס של הבית לגמרי שופץ ל4 כוכבים רגיל וב1988 סויטות חדשות נוספות, אלגנטי ולגמרי , טרקלין ובאר אטרקטיבי, עם נוף פנורמי של הקתדרלה של סטפני המפורסם, הכנסייה של ווטיו ובנין העירייה, .
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Franz Pension Hotel
מלונות בוינה
Franz Pension Hotel
נעים, משפחה מקבלת 3 כוכבים מלון בסיגנון של הברוק הישן, באיזור מרכזי נמצאה בסצ`וטאנטור, ליד כנסייה של ווטיו, בית העירייה ואוניברסיטה. חדרים נוחים את המסלולים של אחד הפרקים היפים של העיר. רכבת תחתית וטראם בסביבה המיידית.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Strebersdorferhof Hotel
מלונות בוינה
Strebersdorferhof Hotel
קבלת פנים למשפחה שלנו נוחה ידידותית 30 מלון של מיטה, נמצאה בשלווה מקיפה בתחום הצפוני של וינה. בגלל הבקרבת מקום נתיב של אופניים של דניוב ( דונאאראדוואנדארWאג ) וטיפוסיים " היאריגאן " תחום, המלון שלנו הוא מקום אידיאלי לחופש שלך או באסינאסטריף. אנחנו מספקים סעודה ומיטינגרומס לעד 120 בני אדם.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Am Stephansplatz
מלונות בוינה
Am Stephansplatz
המלון ברקים של סטאפאנספלאטז בברק חדש. המלון היה פתח מחדש על ה22ND אפריל ,2005 אחרי 299 ימים של שיפוץ מקיף ומעצב מחדש. אנחנו מזמינים אותך להכיר את עצמך עם מלון של פריואט ולהעריך איך תיפקודיות של ארצ`יטאכטוניך משלבת באופן פרופורציונלי עם הכמירה ואווירה סנסואלית של עצים טובים, עור, וצבעים. זה מדבר, אתה תרגיש נוח – הכתובת הכי מרכזית בוינה לאורח של ינדיוידאאל.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Austria Hotel
מלונות בוינה
Austria Hotel
המלון של אוסטריה ממוקם במרכז של העיר ההיסטורי של וינה, בסמוך ליד רחוב הקתדרלה של סטפן. פשוט כמה דקות הליכה הלאה אתה תמצא את הלב של וינה הקיסרית הישנה, עם רחוב הקתדרלה של סטפן, ספרדית רוכבת בית ספר, ארמון קיסרי, אופרה וכל המוזיאונים של הויאנאס המפורסם. טייל דרך אזורים של הולך הרגל ודרך הצר ומסלולים רומנטיים של העיירה הישנה. כל החדרים פעילים באופן מסורתי ומציעים לכל נוחיויות מודרניות. החדרים הציבוריים והטרסה השקטה הם הנקודות המושלמות בשביל בעל מנוחה. המלון גם מציע לאינטרנט חינם משתמש בלובי. ראה אחד מפקידי הקבלה הידידותיים שלנו, שתמיד בעלי המלצה מיוחדת במה לעשות וראה בובסביבות וינה. הצוות שלנו של משרד של החזית תהיה יותר משימחה לעזור אותך בלסדר כרטיסים לאופרה, תאטרון והופעות או בלארגן סיור של סיור בשבילך.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien
מלונות בוינה
Mercure Grand Hotel Biedermeier Wien
תכשיט במרכז של העיר. המלון ממוקם בהעירייה של ביאדארמאיאר יחיד שקט. המלון הוא פשוט כמה דקות הליכה מהמרכז של העיר והוא בסיס טוב לחקור את האטרקציות הרבות של וינה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Golden Tulip Vienna  All Suites Modul
מלונות בוינה
Golden Tulip Vienna All Suites Modul
הצבעוני הזהוב וינה כל סויטות מודאל ממוקםים באמצע בD? בלינג, אחד התחומים הכי דיוריים האקסקלוסיביים בוינה. המלון מציע ל48 לגמרי יחידות מודרניות דיוריות וחדשות, עם רווח של עסק של 23 ל38 מ.2..
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Am Schubertring
מלונות בוינה
Am Schubertring
מלון פרטי מקסים בלב של העיר. מלון שמשקף את ההיסטוריה של הרינגסטראס וגם ששל וינה. אתר ישירות על הרינגסטראס המפורסם ורק טייל הלאה מהאופרה והאזור של הולך הרגל, K? רנטנארסטראס ונתפש, האטרקציות הכי חשובות של וינה יכולה בקלות להיות נגישה ברגל. נווה מדבר שקט בלב של העיר. נוחיות של סוג ראשונה, חמימות של ויאנאס, מסורת אוסטרית ישנה ואווירה יומרנית, שילבו עם מאוד מקשיבות ושרות מנומס, מציע לתכונה טובה של חיים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Donauwalzer Hotel
מלונות בוינה
Donauwalzer Hotel
המלון דונאאוואלזאר הוא מלון של משפחה מקורי, רק כמה דקות הליכה מרחק מהמרכז ואטרקציות עיקריות, עם שרות אישי בסיגנון של וינה הישן.הצרכים והאורחים חשובים למשפחה, עזרה מוצעת לכמעט כל מצב, וזאת בגרמנית, אנגלית, איטלקית ספרדית וצרפתית, רוסית ופרסית.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Hotel Park Inn Vienna
מלונות בוינה
Hotel Park Inn Vienna
חנה פונדק וינה על ידי ראזידור ס.א.ס. ממוקם המרכז של אוסטריה וינה . המלון באופן מעורר קנאה ממוקם בבידור הכי גדול של תחום של וינה על הבנקים של הדניוב, עושה לו אידיאלי לאנשי עסקים ותיירים כאחד. ההרכבת התחתית פשוט שלוש דקות הליכה הלאה ולוקחת אותך ישירות למרכז של העיר בתוך 10 דקות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Wilhelmshof Hotel
מלונות בוינה
Wilhelmshof Hotel
אחרי המלון הזה פ.ה. קלאסי? א.ד. שאתה תמצא מודרני, מלון מודרני של המשפחה עם בית מאווירה של בית. להציע לאירוח של ויאנאס מסורתי פשוט חשוב לבעלים כמו מספק כל הנוחויות המודרניות דרישה העשרים אחת הזאת של נוסעים של המאה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Austria Trend Hotel Lassalle
מלונות בוינה
Austria Trend Hotel Lassalle
אתה תמצא את המעון האופנתי המודרני של המלון הזה נמצא בנוחיות בין המרכז של העיר והבנין של או"ם. מכאן אתה יכול בקלות לחקור את כל הוינה רוב אתר תיירות פופולרי, כולל את הנקניק המפורסם פרק מפורסם של תענוג של הפראטאר, משתמש בבקרבת מקום קשרים תת קרקעיים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Best Western Hotel City Central
מלונות בוינה
Best Western Hotel City Central
זה 4 כוכבים עם האווירה המתוחכמת שלו היא רק כמה דקות הליכה הלאה מרחוב הקתדרלה של סטפן. בית מסורתי, נבנהבסביבות התור של המאה וסיפק מחדש עם כל נוחיות מודרנית, מקרין את האווירה של הויאנאס הטיפוסית. האוויר אילף גן של חורף כמו נווה מדבר ירוק ומקום של פגישה פופולרי בשביל לקחת את הקפה של הויאנאס שלך באחר הצהריים. הבאופן אופנתי סיפק ואירכונדיטיונאד 58 חדרים בוודאי יתרמו לעשות שלך ישארו מהנה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Residenz Hotel-Pension
מלונות בוינה
Residenz Hotel-Pension
בוא וההנה מהאווירה המיוחדת של וינה.באחד העיר פאנסיונאן הכי טוב. בתוך הולך מרחק מהאניוארכיטי, בית העירייה, בית נבחרים, בארגטאיטאר וווטיוקירצ`. כאן אתה תרגיש בבית. החדרים שקטים נוחים. בופט של ארוחת בוקר של ויאנאס יתן לך התחלה טובה ליום : טיולים, סיורים לסיור של העיר, בערב ביקור לתאטרון או אופרה של מדינה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Am Lerchenfeld Hotel
מלונות בוינה
Am Lerchenfeld Hotel
המלון לארצ`אנפאלד קטן נחמד, משפחה היתה בעלה מלון במיקום שקט, בסביבות תחנה של רכבת התחתית. מטרו השם של התחנה : יוסף סטאאט סטראס ( 100 M הלאה מהמיקום של המלון ). תחנת רכבת באה שם : קו של מטרו של וואסטבאהנהוף תחנה של א.6.,. : יוסף סטאאט סטראס. טראם J לבית של האופרה, 5 נעצר ואתה במרכז. מאוד אישי זה מלון מוכר ממוקם במרכז, בתוך 10 הולך דקות למרכז ו15 דקות לרחוב. סטפנים כאטאדראל. המחוז נקרא את הארנאלס והוא אחד הכי מרתק בוינה. המלון יהיה שמח לעזור לך גם להזמנת מקום של ומידע על תאטרון,, אופרה,, וכרטיסים של הופעה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Hotel Kaiserpark Schönbrunn
מלונות בוינה
Hotel Kaiserpark Schönbrunn
לעבור את הגנים היפים של ס.צ.`.? ארמון של נבראן, המעון של הקיץ הקודם של קיסר פראנז יוסף וקיסרית אליסאבאט, המסורתיים 4 מככבים מלון קאיסארפארק ס.צ.`.? נבראן מחכה לך. בכל מקום אתה תפגוש זיכרונות של המונרכיה. אנחנו נאהוב לספק מומחיויות אוסטריות טיפוסיות במסעדה הנוחה שלנו, ה" רחוב? בארל ".
הזמנת בית מלון
בתי מלון בוינה,Austria Trend Hotel Rathauspark
מלונות בוינה
Austria Trend Hotel Rathauspark
בתחילה מורכב 1880 ולגמרי שיפץ ב,2004 המלון של נטיה של אוסטריה ראטאאספארק עם אופי של פאלאיס ממוקם בין ההעירייה של העיר והבארגטאיטאר ; המרכז של העיר הוא בתוך כמה הישג יד של דקות הליכה. אף על פי מאוד האטרקציות הכי מפורסמות והצד העסוק של וינה, המלון ממוקם ברחוב רגוע ולכן מבטיח שקט. אטרקציות חשובות רבות מקיפות את המלון, המחוז של הממשלה וגם חברות לאומיות בינלאומיות וחשובות ושגרירויות בסביבה. נכס מיוחד הו המיקום השקט של המלון והקשר הטוב לתחבורה ציבורית. .
הזמנת בית מלון
 
יעדים ראשיים
ארצות הברית
אירופה
אסיה
 
אירופה
פריז
בתי מלון בפריז
לונדון
בתי מלון בלונדון
ברלין
בתי מלון בברלין
אתונה
בתי מלון באתונה
רומא
בתי מלון ברומא
פראג
בתי מלון בפראג
בודפשט
בתי מלון בבודפשט
מדריד
בתי מלון במדריד
פירנצה
בתי מלון בפירנצה
וונציה
בתי מלון בוונציה
וינה
בתי מלון בוינה
אמסטרדם
בתי מלון באמסטרדם
ברצלונה
בתי מלון בברצלונה
לובליאנה
בתי מלון בלובליאנה
מינכן
בתי מלון במינכן
פרנקפורט
בתי מלון בפרנקפורטהמידע המוצג בדף זה הוא להתרשמותכם בלבד, אין להסיק מכך עובדות והנחות ולבצע הזמנות בהסתמך על מידע זה. על מנת לקבל מידע עדכני לצורכי ביצוע הזמנה, יש להגיע לדף ההזמנה ולקרוא את התנאים המעודכנים. כמו כן, חל איסור על העתקה או שיכפול המידע ללא רשות במפורש מבעלי האתר בכתב. המידע הרשום בדף זה ותיאור בתי המלון הינו שייך ל TRAVELWORLD.co.il בלבד ואין זכות להשתמש או לשכפל ללא אישור.