פירנצה


travelworld.co.il
דף הבית => דף בתי מלון => בתי מלון בפירנצה


חיפוש בית מלון בפירנצה
» תאריך
 
» מס' לילות
» מס' נוסעים
בתי מלון בפירנצה,Raffaello
מלונות בפירנצה
Raffaello
המלון ראפאאלו ממוקם על הצפון של פירנזה, פשוט 2.5 ק"מ מהמרכז ההיסטורי והעיר רוב מוזיאונים חשובים. המסדרון של ההצגה ( פורטאזזה ד.ה. באסו ) והמרכז של הקונגרס ( פאלאזזו ד.א.י. כונגראסי ) הם פשוט דקות הלאה. המלון ממוקם בתוך אככאס קל של ה נמל תעופה הבינלאומי של פירנזה " אמאריגו ואספאככי ", הכבישים המהירים הלאומיים העקריים ( 1 ו11 ), והתעשיתיים ושטחי מסחר של פירנזה ופראטו.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Kraft
מלונות בפירנצה
Hotel Kraft
הערץ נוף בלתי-נשכחת של פירנזה מהטרסה של המלון עם לתלות גן ובריכת שחיה, אתר בתחום דיורי שקט בסביבות המרכז ההיסטורי של העיר. תפוס ראות של הכיפה של בראנאלאסצ`י או המגדל של גיוטו בעת מדלג את העיר מהטרסה של הגג וצרף. ללכת מרחק ממצבות הזכרון העיקריות, המלון הזה מציע למיקום טוב בשביל לחקור את העיר ומטייל ליד הנחל של ארנו. מסעדה טארראזזה ארוחת ערב של הצעות של רוסיני במסגרת פנורמית חיצונית במשך החודשים של הקיץ. המלון לא רחוק מסנטה רכבת של נובלה של תחנה של מריה וכמה מהרחובות היוקרתיים של העיר וראויות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Ville Sull`Arno
מלונות בפירנצה
Ville Sull`Arno
עם מיקום נהדר על הבנק של הנחל של ארנו, ליד וילה של פלוראנטין עתיק, המלון הזה רק 10 דקות הולך מהמרכז של העיר. האטרקציות התרבותיות ההיסטוריות והעיקריות הן במדרגת הדלת שלך, כוללות את פונט ואכצ`יו, הארמון של אפיזי, קתדרלה של פירנזה וארמון של פיטי. ו.י.ל. ס.א.ל. ` ארנו הוא אחד מלונות אחד של מרכז של העיר עם בריכת שחיה, סידרה בגן ציורי עם השקפות נהדרות של הנחל. הוילות המקסימות היו חצובות מהארמון המקורי שמתארך חזרה ל- ה1400S, מציע לאווירה מקבלת. העולם הישן קיסום של פלוראנטין, ליוה עם שרותים מודרניים, צור בלתי-נשכח ישאר באיטליה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Morandi alla Crocetta
מלונות בפירנצה
Morandi alla Crocetta
הכי טוב של נוחיות מודרנית הארמוניאסלי שילב עם טאווארמטה של עתיק מספק. שלווה, כונפורטאבל ואווירה של דיסטינגאיהאד, במנזר הקודם של הכרוכאטה, זה היום, עוקב מסורת עתיקה של אירוח, מקום איפה פחית אחת נהנה נעימה ונרגעה נשארת בפירנזה. אתר במרכז ההיסטורי של העיר ליד המוזיאון הארכיאולוגי וכמה עולה מהאככאדאמי של אומנויות טובות, זאת בתוך קלה הולכת הרחק לכל נקודה של תרבותית אומנותית ועניין כלכלי.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Golf
מלונות בפירנצה
Hotel Golf
גולף של מלון, 3 כוכבים בפירנזה, נמצא במרכז המסחרי ההיסטורי של העיר, רק 200 מטרים מתחנת הרכבת המרכזית של סנטה נובלה של מריה, מאוד ליד העסק הבינלאומי ומעצב מרכז ובתוך הישג יד קל של האוטוסטרדה. מלון עם פריו חונה. השנה, ,2005 שניהם התחומים השכיחים וחדרים שופצו עם היתוך של קלאסיים ומודרניים ; רצפות וחדרי מדרגות בשייש, הכתימו מנורות של כוס וחלונות, כל מערבבים עם סביבה מודרנית להציע נוחים וחמים רצויים ומהותיים להם שנשארים איתנו.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Argentina
מלונות בפירנצה
Hotel Argentina
פתח ב1938 על ידי המשפחה של סכאטיזזי, המנוחות של המלון הזאת באחת התחומים הכי דיוריים היוקרתיים של פירנזה. כאן אתה פשוט 10 דקות הולך מהמרכז של העיר, בסביבות הטיילות של ארנו, תאטרון עירוני, תחנת רכבת עיקרית וליד הארמון של קונגרס. הסנטה נובלה של מריה, העיר בסיליקה גדולה ראשונה, היא קילומטר מהמלון. הפרסקוים של התרברבויות של הכנסייה על ידי אומנים של תקופות של היתחיות מוקדמות גותיות. חקור את העיר היפה הזאת מהנוחיות של מלון ארגנטינה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Fiorita
מלונות בפירנצה
Hotel Fiorita
אתר בלב של פירנזה, המנוחות של המלון האלגנטי הזה כמה צעדים מסנטה תחנה של נובלה של מריה ועל 15 הליכה של דקה מהעיר היסטורית עיקרית ואטרקציות תרבותיות. חדרים שמשופצים לאחרונה, מציעים לכל השרותים אתה היית מצפה לוגם אקסטרה אוהב חלונות של חסיני רעש. ההנה מתוק או ארוחת בוקר של בופט טעימה שרת בטרסה הרחבה שמציעה נהדרת, השקפות של לופט של העיר. באר משרת גם ניתן להשיג בבקשה. אנחנו חש לעזרה השלם שלך ליעץ לך במסעדות מסורתיות מקומיות, להזמין כרטיסים להצגות והצגות, סיורים של העיר ומארגנות מועדות לקניון, מקלט של יציאות של בגדים ממוקם בלאככיו ראגגאלו, פשוט בחוץ פירנזה. עקרון לחופשה רומנטית ל2 או להרגע עם ידידים או משפחה, אתה תהיה בטוח בקשר לאווירה חמה, סביבה אלגנטית ושרותים של תכונה לשפעם בחופשה של ימי החיים בעריסה של ההיתחיות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Paris
מלונות בפירנצה
Hotel Paris
זה תכשיט של פלוראנטיו אמיתי נמצא במרכז ההיסטורי מאוד של פירנזה. בתחילה התקשר ל" ארמון של ואנטארי ", זה ננבנהעל ידי האדריכל באונטאלאנטי במאה של קסוי. לגמרי שיפץ ב1999/2000. יש 68 חדרים כוללים חדר נשיאותי.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Berchielli
מלונות בפירנצה
Hotel Berchielli
אנחנו מוצאים את עצמנו בפירנזה : מסורות, תרבות, כל היא במלון בארצ`יאלי. עם הסביבה המאוד מזוקקת שלו, טוב ממוקמה במרכז ההיסטורי, המלון בארצ`יאלי מציעה רצויה ללא פגם " לחיות " פירנזה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Atlantic Palace
מלונות בפירנצה
Atlantic Palace
המלון של ארמון של אטלנטיקה ממוקםת במרכז המאוד של פירנזה כמה צעדים הלאה מסנטה רכבת של נובלה של תחנה של מריה. הגב של תאריכים של הבנין למאה של הקסייי המוקדמת והיה מנזר ולכותרת הזאת שזה דובים עדיין כמה עדות ללא מגעה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,De Rose Palace Hotel
מלונות בפירנצה
De Rose Palace Hotel
מלון שהובן בארמון של פלוראנטין ישן בלב של לאנגארנו, אלגנטי ברהיטים שלו ובפיכחון שלו, איפה אחד נשם את האווירה של תקופה. זה ממוקם ליד הפונט ואכצ`יו, לתאטרון של העיירה, למרכז של הקונגרס, לתחנת הרכבת, השרותים של האוטובוס וזה קל להגיע.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Vivahotel Alexander Novoli
מלונות בפירנצה
Vivahotel Alexander Novoli
בנין מודרני לאחרונה ראסטילאד, מלון אלכסנדר ממוקם בתחום הדיורי של נווולי, ליד העסק ושטחי מסחר. המלון מחובר על ידי קשר של תחבורה ציבורי מצוין למרכז של עיר היסטורי, איפה מוזיאונים ויצירות מעולה של אומנות להיות נמצאת. עם השרותים שלו וסיגנון המלון הוא דוגמא של אירוח וכונפורט.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Golden Tulip Mirage
מלונות בפירנצה
Golden Tulip Mirage
ההצעות של המלון האלגנטיות האקסקלוסיביות הזאת מעון נוח הליכה קצרה מהמרכז של העיר. בקלות הגיע מן האוטוסטרדה ונמל תעופה, המלון מציע לפתרון אידיאלי לעסק או נוסעים של נוחיות. החדרים האלגנטיים של המיראז` מסופק בסיגנון מודרני והתאים לעם נוחויות של תכונה. הרגע עם שתייה בבאר לבריא סביבתי של מוסיקה של פסנתר. סעד במסעדה ( מושיב עד 200 אנשים ) שמשרת בישול איטלקי עם דגש בטעמים של טוסקנה. צלחות מציירות מההכי טריות של מוצרים מקומיים, בלווית יינות טובים. סעודות וארוחות צהרים של עסק יכולות להיות מאורחות כאן גם. מיראז` 4 חדרים של פגישה אלגנטיים מודרניים. במיראז` של צבעוני זהוב, מקשיב, צוות של מקצוענות הם תמיד תחת יד להציע מניח לבקר בזה באופן תרבותי ועיר חיונית באופן היסטורי.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Leopolda
מלונות בפירנצה
Hotel Leopolda
ממוקם בארמון ישן גובל את המרכז ההיסטורי של פירנזה ופשוט חמש דקה מטייל לסנטה תחנה של רכבת של מריה, נוח זה 2 כוכבים בזהירות הוחזר והתהלל טווח של שרותים מרשימים. שפץ ב2003 לתוך מלון מודרני, זה מספק 16 חדרים נוחים למקסים עדיין פנימים יחידים. אין כל שני חדרים דומה במלון הזה וזה לגמרי מצוייד עם שרותים לאורחים נכים.זה הנקודה האידיאלית לקצר ארוך נשאר לשניהם עסק ותענוג. דגש מסביר פנים של מקום של הצוות בשרות לקוחות גדול כפי אינטגראלי לאתוס של המלון. כל יום אתה משלם בלי חיוך, יום מאובד.-צ`רלי צ`פלין-
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Goldoni
מלונות בפירנצה
Hotel Goldoni
המלון ממוקם במרכז ההיסטורי של פירנזה, ברחוב של החנויות העתיקות הכי טובות. זה מציע לאורחים שלו אווירה מסורתית חמה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Polihotels Villa D`Annunzio
מלונות בפירנצה
Polihotels Villa D`Annunzio
הD של וילה של פוליהוטאל ` אנאנזיו הוא מנבנהחדש בפירנזה. זה מסודר בתוך ירקים עשירים, עדיין פשוט כמה דקות רחוק מהמרכז של העיר ההיסטורי. לכן זה המקום האידיאלי לגלות את מצבות הזכרון ומוזיאונים של פירנזה, וגם השוליים שלו אוהבים את הפיאסול העתיק מאיפה יש לך נוף לא משתוה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Vivahotel Capitol Santa Croce
מלונות בפירנצה
Vivahotel Capitol Santa Croce
נוח מואר ומלון שנטען טוב,, ממוקם בסנטה מחוז של כרוך, מרחק קצר מהבסיליקה המפורסמת, המרכז ההיסטורי, והבנקים של הנחל ארנו.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel La Residenza
מלונות בפירנצה
Hotel La Residenza
מלון מקסים ב14TH בנין של מאה כובש את החלק עליון שלוש רצפות של 14TH ארמון של מאה, על הרחוב הכי אלגנטי של פירנזה בלב המאוד של המרכז ההיסטורי.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Beatrice
מלונות בפירנצה
Hotel Beatrice
קבע בתוך ארמון של מאה תשעה עשר, המלון הזה של ריצה של המשפחה נמצאת בתחום שוקט של המרכז של העיר, בתוך הולכת מרחק של הסנטה רכבת של נובלה של תחנה של מריה. המלון באופן אידיאלי ממוקם לחקור את המרכז של העיר וכל האטרקציות שלו, כוללות : פאלאזזו ד.א.י. כונגראסי ; פאלאזזו דאגלי אפארי ; פורטאזזה ד.ה. באסו, המרכז לפגישות בינלאומיות ; ולכל המוזיאונים של הפלוראנטין הכי חשובים ומצבות זכרון. המלון מרוויח מאוויר אילף מרפסת, שאתה יכול להרגע באחרי יום ארוך של פגישות או סיור.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Airport Hotel
מלונות בפירנצה
Airport Hotel
אתר פשוט 2 ק"מ מנמל תעופה של ואספאככי ואוטובוס קצר רכב במ המרכז ההיסטורי של פירנזה, המלון הזה מושלם לשבר נרגע ובסיס אידיאלי לנוסע של העסק. ה4 כוכבים, שלקח בבעלות חדשה במאי ,2006 ממוקם בתחום דיורי שקט ( המחוז של נווולי ), כמה דקות מהאוטוסטרדה של א.1., המרכז של פירנזה והמחוז התעשיתי. המלון 26 באופן אלגנטי סיפק חדרים, כל לגמרי מאובזר להבטיח את הנוחיות שלך ונוחות. ארוחת בוקר של בופט משורתת בחדר של ארוחת הבוקר מענג.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Il Granduca
מלונות בפירנצה
Hotel Il Granduca
המלון י.ל. גראנדאכה ממוקם בתחום שקט מאוד, בין הירוק, הועדף בהתחלה של המאה התשעה עשר עד שימינו, על ידי אינטלקטואלים ואומנים. המלון, בגלל זה שם, ממוקם המרכז, מרשה להגיע בפשוט חמש רחבה של דקות הליכה . אנאנזיאטה ובשבע קתדרלה דאומו מרובעים. מעט זמן לפני לגמרי נבנהמחדש את המלון מצוייד של כל נוחיויות : חדרים עם שרותים פרטיים, חוסמים, לוויין של טלויזיה, קופסאות בטוחות, מייבש שיער, גן, ו, במבקשים מכונית פרטית חונה. ליקיצה נעימה ולהרשות לכמה טעמים של לקוחות, ניגודה לשימושים קונטיננטליים, ההצעה של המלון כפי שבוקר ארוחת בוקר מאוד עשיר וארוחת בוקר עשירה שונה של אנגלית של הבופט. הבעל, וזה צוות, מתכונים לספק לכל לקוחות רצויים שרות סיים לטעם טוב וכושר, ולכן הם חש לעזרה לספק באווירה של ידידות לבבית כל דרישה של אורחים כדי להחזיר שלהם נשארים היותר נעימים ורוגעים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Desiree
מלונות בפירנצה
Hotel Desiree
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Residence San Niccoló
מלונות בפירנצה
Residence San Niccoló
המעון סן ניככול? אפארטוטאל ממוקם בארמון של מאה תשעה עשר, לאחרונה חידש, על הארנו ריוארסיד, במרכז של העיר. כל מצבות הזכרון העיקריות של העיירה יכולה להיות מוגעת בהליכה קצרה. לנהוג זה גם קל לתכונה ( נמצא פשוט בחוץ התנועה הגביל תחום ), ופרק של מכונית פרטי הוא ניתן להשיג לאורחים. החדרים פעילים בסיגנון מודרני וסיפקו עם כל נוחיויות, כוללים מטבחון שמצוייד לגמרי, בכל יחידות. המעון ס.ניככול? אידיאלי לזוג מחפש מיקום רומנטי ולמשפחה מחפשת לנוחה 3 ל4 הסעדה של עצמי של המעון של המיטות.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Hotel Lombardi
מלונות בפירנצה
Hotel Lombardi
המנוחות של הארמון היפות הישנות הזאת בדרך שקטה ליד סנטה רכבת של נובלה של תחנה של מריה ואוטובוס סופיים, ובתוך הישג יד קל של הפורטאזזה ד.ה. תחום של הצגה של באסו. המלון שמשופץ לאחרונה, לומבארדי פשוט 10 הליכה של דקה מהקתדרלה של דאומו, אחת העיר רוב ראויות ניכרות. צוות מקצועי יבטיח אותך תקבל רצוי חם, מוסיף לניסיון שלך של פירנזה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפירנצה,Alamanni Hotel
מלונות בפירנצה
Alamanni Hotel
להציע למעון נוח מקסים, המלון הזה הוא פשוט כמה מיכשולים מהמרכז ההיסטורי, עם תחבורה ציבורית בסביבות יד. המלון ממוקם על הרצפה השניה של בנין מודרני במחוז של עסק של פירנזה, פשוט 150 מטרים מסנטה רכבת של נובלה של תחנה של מריה. הארמון של הועידות ומבצר ד.ה. באסו הם רק עשר דקות הליכה מהדאומו האיקוני. המלון בעל כמה סוגים של חדרים, עם מנהל וחדרים של סויטה מציעים לטווח של שרותים נוספים, כוללים חינם חונים. צוות יכול לסדר כל סוג של הזמנות, סיורים של מוזיאון וטיולים, ויעשו הכי טובים שלהם לעשות שלך ישארו בפירנזה ראויה לזכרו.
הזמנת בית מלון
 
יעדים ראשיים
ארצות הברית
אירופה
אסיה
 
אירופה
פריז
בתי מלון בפריז
לונדון
בתי מלון בלונדון
ברלין
בתי מלון בברלין
אתונה
בתי מלון באתונה
רומא
בתי מלון ברומא
פראג
בתי מלון בפראג
בודפשט
בתי מלון בבודפשט
מדריד
בתי מלון במדריד
פירנצה
בתי מלון בפירנצה
וונציה
בתי מלון בוונציה
וינה
בתי מלון בוינה
אמסטרדם
בתי מלון באמסטרדם
ברצלונה
בתי מלון בברצלונה
לובליאנה
בתי מלון בלובליאנה
מינכן
בתי מלון במינכן
פרנקפורט
בתי מלון בפרנקפורטהמידע המוצג בדף זה הוא להתרשמותכם בלבד, אין להסיק מכך עובדות והנחות ולבצע הזמנות בהסתמך על מידע זה. על מנת לקבל מידע עדכני לצורכי ביצוע הזמנה, יש להגיע לדף ההזמנה ולקרוא את התנאים המעודכנים. כמו כן, חל איסור על העתקה או שיכפול המידע ללא רשות במפורש מבעלי האתר בכתב. המידע הרשום בדף זה ותיאור בתי המלון הינו שייך ל TRAVELWORLD.co.il בלבד ואין זכות להשתמש או לשכפל ללא אישור.