פראג


travelworld.co.il
דף הבית => דף בתי מלון => בתי מלון בפראג
ôøàâ äéà áéøú ö`ëéä äðçùáú ì``ìá ùì àéøåôä``. ôøàâ îëñä àú ùèçä îøëæ áåäîéä åéù áä îòì ìëîéìéåï úåùáéí. áðéâåã ìòøéí àéøåôàéåú àçøåú, äéà ùåîøú òì öáéåï îéåçã äîìååä àåúä ùðéí øáåú.áâìì äîáðéí äàøëéè÷èåðééí äéôéí, äîñôøéí ñéôåøéí ùì ùðåú äéñèåøéä àøåëåú, ôøàâ -ëáéøú ö`ëéä - ðçùáú ìàçú äòøéí äéôåú áéåúø áàéøåôä.ôøàâ äéà îøëæ úøáåúé îñåøúé, îàçñðú áúåëä úéàèøàåú øáéí (ëåìì äúéàèøåï äìàåîé), áúé-àåôøä, àåìîåú ÷åðöøèéí, âìøéåú åîåòãåðé îåñé÷ä.ôøàâ, îúôúçú á÷öá îäéø îàåã åîùúðä ììà äéëø, ìöã äàúøé äîåøùú ä÷ìàñééí ÷îå áä îñôø òöåí ùì àèø÷öéåú çãùåú, áàøéí åîñòãåú îòåìåú. á÷éõ ðòøëåú äåôòåú áàååéø äôúåç, áâðéí åáôàø÷éí äøáéí.

חיפוש בית מלון בפראג
» תאריך
 
» מס' לילות
» מס' נוסעים
בתי מלון בפראג,Top Hotel Praha
מלונות בפראג
Top Hotel Praha
בית מלון מחודש, ממוקם באזור שקט ונקי, לא רחוק ממרכז פראג, ניתן להגיע בקלות על ידי תחבורה ציבורית.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Ambassador Zlata Husa
מלונות בפראג
Ambassador Zlata Husa
הוטל אמבסדור זלטה חוסה ממוקם במרכז העסקים וההיסטורי של העיר פראג, שהייה נוחה בבית המלון, יש לובי ובר, עם 4 מסעדות. יש גם קזינו, מועדון לילה, יש שירות לימוזינות לבית המלון, שרותי משרד, כסיבה, ניקוי יבש, 24 שעות בקבלה מאוישת, בייביסיטר, כספת, דוכן החלפות מטבע חוץ, בוטיק ועוד.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Anna Hotel
מלונות בפראג
Anna Hotel
בניין מהמאה ה 19 ברחובותיה השקטים של פראג במחוז Vinohrady. מלון הגובל עם פארק Riegrovy מצפון, וגובל עם פארק Havlickovy מדרום. מיקום נעים ונוח, הרחק ממרכזי התיירות ההומים, ניתן לבקר את כנסיית לודמילה הקדושה בסגנון הניאו גותי או היכל השוק Vinohrady.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Vysehrad
מלונות בפראג
Hotel Vysehrad
מלון 4 כוכבים ממוקם במרכז פראג, המלון נבנה בסגנון המאה ה 19 ונמצא באזור העתיק של העיר פראג, ליד ארמון התרבות ו Vysehrad.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Botel Racek
מלונות בפראג
Botel Racek
שהייה רומנטי ונוחה ליד נהר ה Vlatava . חדרים נעימים ונוחים. גישה מהירה ונוחה למרכז העיר ברכבת, בית מלון מציע בריכה, ומכון כושר אשר נמצא ליד המלון.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Botel Albatros
מלונות בפראג
Botel Albatros
בית מלון על סירה, שט על נהר ה Vltava, מציע נוחות ורומנטיקה לשוהים. במרחק 10 דקות ממרכז העיר, ומציע נוחות ושירות טוב.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,City Hotel Moran
מלונות בפראג
City Hotel Moran
בית המלון הוקם בשנת 1890 והפך להיות בית מלון 4 כוכבים מודרני לכל דבר.המלון ממוקם בעיר העתיקה ליד הנהר מולדוביה , אתרים רבים נמצאים במרחק לא רב מהבית המלון, תחנת המטרו כ 70 מטרים מהמלון שלנו, אנו מלון 4 כוכבים, ממוקמים באזור שקט ומקווים שתיהנו !
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Union Hotel Prague
מלונות בפראג
Union Hotel Prague
יוניון הוטל פראג ממוקם ב Ostrcilovo namesti ליד National Cultural Heritage monument of Vysehrad Castle. ליד המרכז של העיר פראג, 10 דקות הליכה ממרכז הקונגרס החדש.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Comfort Hotel Prague
מלונות בפראג
Comfort Hotel Prague
בית מלון מחודש ומשופץ, מלון מרשת בתי המלון Choice Hotels International. ממוקם באזור השקט של פראג, כ 20 דקות מהמרכז, ניתן לגשת בקלות לשדה התעופה של פראג דרך הכביש המהיר, ניתן לגשת למרכז העיר בעזרת רכבת חשמלית.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Andante
מלונות בפראג
Andante
ממוקם בפראג בשדרה הראשית של התרבות המרכזית של פראג אשר נוסע לראשונה על ידי המלך צרלס הרביעי. ומהווה חלק חשוב מהתרבות של פראג גם בהווה.כיכר וונקלס מהווה את מרכז העיר פראג עם אדריכלות ישנה ובנייני עסקים מודרניים, הצוות שלנו ידאג לך ולנוחיותך במלון.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Golden Tulip Hotel Diplomat
מלונות בפראג
Golden Tulip Hotel Diplomat
מלון הממוקם בקצה מרכז העיר, במרחק הליכה לאתרים המפורסמים של הטירה בפראג, המלון נמצא ליד מוסדות דיפלומטיים. המלון מבטיח שהייה נוחה ורגועה, 10 דקות נסיעה לשדה התעופה ו5 דקות הליכה למקומות ההיסטוריים של העיר פראג. כמה מן החדרים של בית המלון משקיפים אל עבר הטירה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Best Western Bil and aacute; Labut
מלונות בפראג
Best Western Bil and aacute; Labut
מלון חדש המציע נוחות ושהייה נעימה, שקט ואווירה נעימה, ממוקם במרכז העיר, דקות הליכה מליבה של העיר פראג.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Jalta
מלונות בפראג
Hotel Jalta
מלון בוטיק עם מיקום יוצא במינו ב Wenceslas Square . שירות המוכר רק בבתי מלון יוקרתיים , המלון נועד לשרת תיירים.ניתן לנצל את המיקום המיוחד של בית המלון על מנת להכיר את פראג .
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Marit
מלונות בפראג
Hotel Marit
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Julian
מלונות בפראג
Hotel Julian
בית המלון חודש ושופץ לחלוטין לאחרונה, בסגנון ניאו-קלאסי המקנה אווירה נעימה ונוחה, מרחק קצר למרכזי החנויות של פראג. על גדות הנהר של הולטבה והאזור הישן ניתן להגיע לגשר צרלס הישן. לבית המלון יש מרכז בריאות, פאב אנגלי, אינטרנט מהיר, ערוצי סרטים בחינם.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Apollo
מלונות בפראג
Hotel Apollo
בית מלון בפראג 8 עם גישה למרכז העיר בתחבורה ציבורית, אידיאלי לתיירים חסכוניים הרוצים לתייר בעיר, לבית המלון יש נוף יפה על פראג, באזור יש את גם החיות של פראג , הטירה טרויה ומרכזי הכנסים של פראג.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Waldstein
מלונות בפראג
Hotel Waldstein
בית מלון רומנטי הממוקם באזור העתיק של פראג, בקרבה לטירה של פראג ולכל אתרי התיירות באזור. ארוחת הבוקר של בית המלון מוגשת במרתפי המלון בסגנון הרנסנס, עם הקירות המקורים של הבניין מאותה התקופה, התחנה הקרובה ביותר למלון היא במרחק של 5 דקות הליכה, כל החדרים בבית המלון מעוצבים בריהוט ישן ועתיק עם אביזרים מודרניים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Denisa
מלונות בפראג
Hotel Denisa
בית המלון ממוקם ממש ליד תחנת הרכבת התחתית Dejvicka, 1 קילומטרים מטירת פראג ו 4 תחנות ברכבת התחתית ממרכז העיר פראג, שדה התעופה נמצא במרחק של כ 8 קילומטרים מבית המלון.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Expo Hotel
מלונות בפראג
Expo Hotel
בית המלון מציע נוחות, המאובזר היטב וממוקם בקרבה למרכז הכנסים של פראג, במיקום טוב להגעה למרכז העיר פראג. 2 וחצי קילומטרים מכיכר ונסלס , המלון נמצא במיקום טוב מבחינת גישה לשירותי תחבורה ציבורית ותחבורה פרטית, למלון יש שירותים טובים הן לאנשי עסקים והן לתיירים, אינטרנט מהיר.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Andel
מלונות בפראג
Andel
בית המלון אנדל המקסים נמצא בלב העיר פראג, לאלה המעריכים מסורת, ייהנו מאוד מהשהייה בבית המלון שלנו הנמצא באזור Staropramen Brewery.באזור המלון יש את מרכז הקניות אשר צעירים ייהנו מהשהייה שם הקרוי בשם City Centre Zlaty Andel. המיקום של בית המלון קרוב מאוד לתחנת הרכבת התחתית של פראג דקות ספורות נסיעה אל מרכז פראג.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Corinthia Towers Hotel
מלונות בפראג
Corinthia Towers Hotel
מלון בדרגת לוקסוס הנמצא בגבעותיה של פראג עם נוף פנוראמי מהמם, בית המלון נמצא במרחק של כ 2 תחנות רכבת תחתית מליבה של פראג , בית מלון מודרני ממזרח לנהר הוולטבה המקנה סטנדרטים גבוהים של נוחות ושירות מעולה.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Corinthia Panorama Hotel
מלונות בפראג
Corinthia Panorama Hotel
אורחים הדורשים נוחות ושירות מעדיפים להגיע לבית המלון קורינטיה פנורמה, המלון מאוד פופולארי בשל השירות והנוחות שהוא מציע לאורחיו. בקרבה למרכז העיר, מרחק הליכה קצר אל תחנת הרכבת התחתית של פראג משם ניתן להגיע לאזור ההיסטורי של פראג .
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Hotel Sieber
מלונות בפראג
Hotel Sieber
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,Elite Hotel
מלונות בפראג
Elite Hotel
המלון המקסים הזה ממוקם קרוב לאזור העתיק של פראג באזור מאוד שקט , כמה צעדים ומגיעים לתיאטרון הלאומי של פראג, הבניין עתיק עוד מהמאה ה 14, אווירה נוחה במיוחד כאשר שוהים במרפסות הקיץ של המלון, המלון מציע לובי, בר, מסעדת גריל ובר קוקטיילים.
הזמנת בית מלון
בתי מלון בפראג,K+K Hotel Fenix
מלונות בפראג
K+K Hotel Fenix
ממש בלב פראג, במרחק הליכה קצר מכיכר ונסקלס , המלון נמצא בבניין בעל חשיבות אדריכלית גבוה באזור., המיקום מהווה קרבה לעיר העתיקה של פראג ל מסעדות טובות, שירותים לאנשי עסקים.
הזמנת בית מלון
 
יעדים ראשיים
ארצות הברית
אירופה
אסיה
 
אירופה
פריז
בתי מלון בפריז
לונדון
בתי מלון בלונדון
ברלין
בתי מלון בברלין
אתונה
בתי מלון באתונה
רומא
בתי מלון ברומא
פראג
בתי מלון בפראג
בודפשט
בתי מלון בבודפשט
מדריד
בתי מלון במדריד
פירנצה
בתי מלון בפירנצה
וונציה
בתי מלון בוונציה
וינה
בתי מלון בוינה
אמסטרדם
בתי מלון באמסטרדם
ברצלונה
בתי מלון בברצלונה
לובליאנה
בתי מלון בלובליאנה
מינכן
בתי מלון במינכן
פרנקפורט
בתי מלון בפרנקפורטהמידע המוצג בדף זה הוא להתרשמותכם בלבד, אין להסיק מכך עובדות והנחות ולבצע הזמנות בהסתמך על מידע זה. על מנת לקבל מידע עדכני לצורכי ביצוע הזמנה, יש להגיע לדף ההזמנה ולקרוא את התנאים המעודכנים. כמו כן, חל איסור על העתקה או שיכפול המידע ללא רשות במפורש מבעלי האתר בכתב. המידע הרשום בדף זה ותיאור בתי המלון הינו שייך ל TRAVELWORLD.co.il בלבד ואין זכות להשתמש או לשכפל ללא אישור.